14 Oct

Posílání balíků


Také jste věděli jste o tom, že když třeba něco posíláte a je to velice křehké, tak to také musí být něčím vyplněné? Protože zboží, když je třeba velice křehké a posíláte například vázu, anebo třeba nějaký čajový servis, tak je vždycky nejlepší, pokud třeba čajový servis anebo zmíněnou vázu v něčem obalíte. Já vím, že dříve to lidé obalovali do různých novin. Anebo taky dokonce do staré slámy. A já vám řeknu, že jsem jednou také do muzea posílala dvacet lahví pětileté whisky a další starý kvalitní alkohol. A také jsem to všechno balila do slámy.

Balíky balím opatrně.

Měla jsem ale zrovna takovéto veliké štěstí, že se nic nerozbilo, takže jsem byla uklidněná, protože vůbec nevím, co bych dělala, kdyby se tohle rozbilo, protože takhle staré láhve whisky by se už asi nikde nenašly. Moje babička s dědečkem je měli schované, které dostávaly třeba například jako svatební dar anebo k narozeninám. Oni alkohol nepili, takže všechno schovávali. V dnešní době je to jiné. V dnešní době, kdy chcete poslat něco opravdu hodně křehkého, tak můžete vyplnit využít výplňové polštářky. A výplňové polštářky jsou tady od toho, kterými právě obalíte vaše zmíněné zboží. Vyplní se tím zbytek krabice. Věřte, že pokud něco posíláte křehkého a bude tam nějaká výduť a bude tam nějaký volný prostor, tak se toto zboží o sebe může oťukat a potom může dojít k jeho poškození.

Obalový materiál je kvalitní.

A k poškození zboží nemůže dojít, protože tohle nikdo nechce, proto vám doporučuji, abyste využili třeba například výplňové polštářky, které jsou velice kvalitní. A protože dále pokračuji s nákupem a výkupem různého křehkého zboží, tak mám doma vždycky zásobu výplňových polštářků. Věřte mi, že výplňových polštářků není nikdy dost, protože se vám budou hodit, pokud jste prodejce a posíláte velice často nějaké křehké zboží. Je úplně jasné, že nikdo nechce dostat potom rozbité zboží.