15 Oct

Vymyslet interiér není jednoduché


Vytvořit domov není jednoduché, a spousta lidí tep i ve zcela základních věcech. Pokud potřebuje i váš byt či dům rekonstrukci nebo alespoň nový nábytek, je lepší se obrátit na odborníky, kteří vám s návrhem pomohou. Není to jen o tom vybrat si nové skříně, ale o celkovém konceptu vašeho bydlení. Je potřeba všechno vybrat tak aby to ladilo vzhledově, a také aby bylo vaše nové bydlení maximálně funkční. To znamená i vytvoření nějakých zajímavých míst a nebo použití neobvyklých barev a materiálů.

obývací pokoj

Jestli si nevíte rady, zajděte za architektem a nebo za designérem. Spousta lidí si myslí že designér je tu jen od toho, aby vám vybral barvu výmalby a dekorace, ale tak to není. I to samozřejmě designér dělá, ale především se snaží dostat z prostoru, kde máte bydlet, naprosté maximum. Každý si nemůže dovolit pořídit bydlení které by se mu líbilo na 100 %, protože často jde o částky v řádech desítek milionů korun, a tak je potřeba efektivně pracovat s tím co máte k dispozici. A pokud vám to nevyhovuje, designér udělá maximum pro to, aby se z bytu či domu stal váš nový domov.

ložnice postel

Designéři pracují většinou tak, že se na dané místo dojedou podívat a zhodnotí celkový stav nemovitosti. Na základě toho zkonzultují s majiteli možnosti, majitelé jim sdělí svoje požadavky a designéři se mohou pustit do práce. Součástí práce bývá vizualizace interiérů Bydesign, takže se klienti mohou podívat na návrhy tak jak by mohly vypadat v realitě. Následně se rozhodnou pro některou z nich a designér jim buď předá návrh a nebo se domluví na tom, že jim bydlení upraví sami.

Designéři spolupracují s dodavateli materiálů i s řemeslníky, takže pro vás mohou byt nebo dům rovnou i předělat do nového kabátku. Netrapte se různými návrhy a rovnou oslovte designéra, který si s návrhem poradí za kratší dobu a hlavně vytvoří něco co bude mít smysl.