15 Dec

Oblékněte svou partnerku na dovolenou z dámského second handu


Také máte to štěstí, že sdílíte své soukromí s okouzlující dívkou s dobrým morálním kreditem a navíc pohlednou a milou? Pak máte zřejmě vedle sebe ten největší poklad, jaký si můžete přát. Vyplatí se o ten poklad také náležitě pečovat. Nemáme tím samozřejmě na mysli žádné rozmazlování, ale starostlivou péči i o to, jak budete společně trávit dovolenou. Výběr dovolené může být poměrně snadný, vhodných míst je tu spousta, a to nemusíte ani vycestovat do zahraničí. Jednou z možností, jak si užít dny volna v tuzemsku, je i cykloturistika.

dámský second hand

K jízdě na kole toho moc nepotřebujete. Ačkoli se to může zdát příliš nákladný koníček, ve skutečnosti se obejdete i bez kola a pronajmete si jej na pár dnů přímo v místě pobytu. Kupříkladu na Třeboňsku, tam je v létě krásně a se sluncem nad hlavou tu můžete prožít báječné chvíle. A domníváte-li se, že nutně potřebujete funkční oblečení, voděodolnou membránu a kdoví co ještě, není to vůbec pravda. K jízdě na kole po Třeboňsku vystačíte s bavlněným trikem, lépe s dlouhým rukávem, které se dají vykasat, a se sportovními tříčtvrtečními kalhotami. Doplníte je kšiltovkou a běžeckými teniskami a mohou se hodit i docela obyčejné žabky nebo páskové sandály, až se budete chtít jít koupat na suchdolské nebo veselskou pískovnu.

polonahá dívka

V dámském second handu objevíte spoustu docela levných a přitom kvalitních oděvů, pořídíte tu i obuv a čepice a jste-li prozíravější a promýšlíte-li svou dovolenou do detailů, mohou se vám hodit i nové plavky. A také erotické spodní prádlo se sexy punčochami a podvazky, které si s přítelkyní vychutnáte nejlépe brzy ráno v posteli, kdy mají muži v těle nejvíce testosteronu.

A možná, že vás dámský second hand Se móda osloví natolik, že si tu pořídíte i něco pro sebe. Třeba se vám hodí nový nátělník a sportovní kalhoty, anebo sportovní obuv vhodná jak na kolo, tak i do města na nákup.