11 Dec

Kvalitní české skleníky


Zřejmě každý se již setkal s rčením, že co je levné, tak nemusí být ještě dobré. Ono to sice není daleko od pravdy, ale i tak je třeba se v dnešní době dívat na to, co si vlastně kupujete. V podstatě řečeno, že se může ve finální ceně jednat o levný produkt, avšak s nějakým příslušenstvím, které si stejně budete muset dokoupit, pokud ovšem nejsou součástí zásilky. Jedná se například o spojovací materiál, gumu lemovku, někdo dokonce i o okna do skleníku nebo dveře. Pokud si chcete zakoupit skleník, tak buďte opatrní na to, co si vlastně koupíte. Určitě se zajímejte i o samotnou konstrukci, která je v podstatě stěžejní.

velký skleník

Vsaďte na kvalitu

Naše společnost vyrábí skleníky bezmála 30 let a za tuto dobu jsme získali nejen bohaté zkušenosti, ale také jsme naše skleníky dovedli k naprosté dokonalosti. Cena skleníku Skleniky se samozřejmě liší podle toho, jaký typ jste si vybrali nebo co jste si konkrétně přáli změnit. Ano skutečně skleníky děláme i na objednávku, a pokud máte nějaký požadavek, tak vám ho v rámci možností rádi doplníme, případně vyrobíme. A je skutečně mnoho důvodů, proč si vybrat zrovna skleník od nás.

skleník ze skla

  • Konstrukce je pozinkovaná o síle 1,5 – 3 mm, podle zatížení jednotlivých částí. Je naprosto spolehlivá a bytelná, za což mohou v podstatě i například ohýbané plechy. Unese totiž bez problémů váhu skleněných výplní, jelikož profily jsou dostatečně široké. V konstrukci je jich poměrně dost, což dělá celý skleník velmi bytelnou stavbou.
  • Vybrat si můžete sklo Helios o síle 4-6 mm nebo polykarbonátové desky, které hned tak nic nezlomí.
  • Větrání je tak trochu specifické, protože se větrá od hřebene skleníku a je možnost si zakoupit i automatické otevírání.
  • Co je ovšem naší specialitou, tak to je to, že všechny naše typy skleníků se dají o 0,5 metru prodlužovat nebo zkracovat, podle vašeho typu skleníku.
  • Dále můžete získat pestrou škálu příslušenství.