27 Nov

Nechat si postavit dům


Pokud uvažujete o tom že si necháte postavit dům, určitě přemýšlíte nad tím jestli nebude lepší si ho postavit svépomocí. To je ale otázka, kterou vám nikdo nezodpoví. Každý si musí rozmyslet jak si bude stavět dům sám, protože někomu stavba svépomocí vyhovuje, a pro někoho je to naopak cesta do pekel. Pokus se rozhodnete že si dům postavíte sami, budete muset počítat s tím, že vás to bude stát hodně úsilí a hlavně spoustu času. A právě to je kámen úrazu u mnoha lidí, protože ten čas prostě nemají. Většina lidí potřebuje bydlet co nejrychleji, a v takovém případě je lepší si nechat dům postavit.

dům bungalov

Rozhodujete se nad tím že si necháte dům postavit na klíč, a hledáte ideální firmu, která má dobré recenze? Podívejte se na náš web, kde najdete nejen naši kompletní nabídku domů na klíč, ale i zkušenosti klientů a fotografie hotových domů vyberte si svůj dům na klíč v provedení dřevostavby nebo zděného domu, a těšte se na to, až vám předáme klíče od hotového domu.

Stavíme převážně bungalovy, a jedním z našich oblíbených domů je bungalov Effective AV, který patří mezi naše největší domy. Užitná plocha je více než velkorysá pro běžnou rodinu, a všichni členové mají dostatek místa nejen pro sebe, ale i pro společné aktivity. Dům je prosluněný a vypadá skvěle uvnitř i zvenčí.

dům dřevostavba

Klientům předáváme kompletně hotové domy, které jsou připraveny k nastěhování. Jediné co jim chybí je kuchyňská linka. O ní má každý jinou představu a tak je lepší ji nechat na konkrétních majitelích. U nás máte možnost sledovat průběh stavby přímo na staveništi, a abychom uspíšili začátek stavby, můžeme vám zařídit stavební povolení. Spolupráce s klienty u nás nekončí tím že si vyberou dům a složí nám zálohu, ale tím, že jim předáme dům, který bude dokončen v termínu a hlavně ve sjednané kvalitě a bez jediné chybičky.