30 Nov

Stěhování Česká Lípa? Jdeme na to!


Mezinárodní stěhovací síť EXTRA SERVICES má pobočky po celé České republice. Pokud potřebujete stěhovat v rámci České Lípy a okolí, pokud se stěhujete z České Lípy do jiného města či kraje i dokonce do zahraničí anebo se chcete stěhovat do České Lípy, firma EXTRA SERVICES vše vyřídí. Nemá žádné skryté poplatky a už na začátku víte, kolik za stěhovací servis společnosti zaplatíte. Firma EXTRA SERVICES má dokonalý servis. Pracuje i o víkendech a během svátků a disponuje množstvím kvalitních a pevných krabic a obalového materiálu.

domov

Sami již nebudete muset nic balit a shánět krabice či obalové materiály. Firma EXTRA SERVICES vše zařídí za vás. Přijede, vše podle vašich instrukcí zabalí a zajistí, aby se s vašimi věcmi nic nestalo, aby se nepoškodily, nerozbily, nezašpinily a podobně. Takže žádný stres. EXTRA SERVICES přestěhuje cokoli. jakýkoli nábytek, umělecké dílo, elektrický spotřebič, oblečení, cennosti. Drobné a cenné i křehké věci zvládne a stejně i zvládne velmi těžký nábytek či jiné břemeno. Stěhuje byty, domy, kanceláře, ubytovny, hotely, restaurace, sklady a mnoho dalšího. Pokud byste si na nějakou dobu něco potřebovali uskladnit? Firma EXTRA SERVICES nabízí i tuto službičku.

krabice

Můžete se domluvit telefonicky anebo si můžete objednat stěhovací služby přes online formulář. Rychle, flexi a bezpečně. Společnost EXTRA SERVICES stěhuje již několik let a má tedy nejen hodně zkušeností, ale i spousty spokojených zákazníků. Krom stěhování si můžete u firmy EXTRA SERVICES objednat vyklízení například pozůstalosti, uklízení, skladování, řemeslné práce. EXTRA SERVICES zaměstnává i kvalitní a ověřené řemeslníky či uklízečky. Zcela profesionální práce. Přinesli jste si nábytek a potřebujete ho smontovat a nevíte si rady? EXTRA SERVICES nabízí i zde služby. Montáž a demontáž nábytku.