22 Dec

Zvyšte šance na prodej


V posledních letech došlo k výraznému navýšení cen nemovitostí. Za stejný byt dnes zaplatíte o stovky tisíc až milionů navíc. Vysoké ceny jsou vidět napříč celou republikou a zatím nejsou žádné indicie, které by nasvědčovaly tomu, že se v dohledné době dočkáme alespoň nějakého snížení cen. Musíme se smířit s tím, že ceny nemovitosti už nižší nebudou. Kdo chce v současní době kupovat byt či dům nebo stavební pozemek, musí sáhnout hluboko do kapsy a nebo si vzít hypotéku, kterou ale už také nezíská každý.

klíče k domu

Tato situace výrazně ochladila trh s nemovitostmi a o byty a domy mají zájem hlavně realitní kanceláře, které je pronajímají nebo rekonstruují a prodávají s nemalou marží. Obyčejný člověk dnes má cestu k vlastnímu bydlení poněkud trnitou. Proto musíte počítat s tím že pokud máte nemovitost k prodeji, nejspíš ji neprodáte hned. Lidé by nakupovali, ale nemají prostředky a tak si někdy na opravdového zájemce počkáte i pár měsíců.

Abyste zvýšili šance na to že svůj majetek rychle prodáte, můžete se podívat na náš návod kd se dozvíte jak vytvořit virtuální prohlídku nemovitosti. Díky ní si budou nemovitost prohlédnout i zájemci z větší dálky, aniž by museli na místo jezdit osobně. Virtuální prohlídka pomocí kamery vám pomůže nabídnout nemovitost většímu okruhu zájemců, protože ne každý zájemce bude z okolí, kde se nemovitost nachází.

prodaná nemovitost

Je potřeba vybrat kvalitní kameru s dostatečně velkým rozlišením, díky kterému bude obraz kvalitní a nerozostřený. Levná zařízení mají tendence nahrávku natáčet po kouscích a výsledné video se nepřehrává plynule. Na koupi kamery tak není příliš dobré šetřit. Pokud se vám do ní nebude chtít investovat a zároveň chcete mít nemovitost prodanou aniž byste museli cokoliv řešit, dejte ji k prodeji realitní kanceláři, která vám zajistí i veškerý právní servis.