15 Jan

Uklízíte si doma samy?


Spousta domácností si dopřejí více oddechu, když denně chodí do práce oba rodiče a ještě mají dvě děti, o které se pravidelně musí starat a zajišťovat jim potřebné věci a potřeby. Nemusíte být milionáři, ale musíte si, alespoň dobře mít, abyste si mohli pozvat domu kvalitní úklidovou firmu. Když jsou oba rodiče dostatečně vytížení a děti nemají sklon k tomu, aby doma něco udělali samy a i při rozkazu rodičů, to jen odfláknout, musí to zajistit rodiče jinak. Nemusí se hned jednat o úklid každý den, ale jen o úklidy, které budou probíhat jednou nebo dvakrát do týdne. Jde o běžné úklidy a pak o ty složitější, které se nedělají tak často. Mezi běžný úklid patří vysátí zemně a umytí země.

úklidová firma

Dále je to úklid všech pracovních ploch, umytí koupelny i s toaletou a vyleštění zrcadel, aby se v nich členové domácnosti viděli. To je klasický běžný úklid. Do výjimečných úklidů patří například převlečení postele do nového a voňavého prádla. Nebo o umytí oken. Tyto činnosti se nemusí dělat každý týden, ale jednou za čas je to taky potřeba. Když si pozvete úklid, rádi vám domácnost uklidí a uvedou do stavu, kdy se na ní dá opět dívat. Jen když je podlaha vysátá a umytá vypadá to jinak. Nejsou na zemi chlupy od psa, nebo špinavé fleky od rozlité kávy, sladkého čaje nebo například od jídla, které vám omylem spadlo nebo vyšplíchlo při vaření. Určitě takové špinavé fleky dobře zná každá žena, která doma pravidelně vaří nebo má děti, kteří udělají nepořádek z jídla během pěti minut. Hned jsou na zemi drobky ze sušenky nebo rozlité kakao.

úklidová firma

Určitě se teď většina žen ztotožnila s těmito myšlenkami a názory. Nemusíte mít hned vlastní úklidovou firmu, muže se jednat jen o náhodné úklidy před oslavami, rodinnými akcemi, svátky nebo něčím jiným. Může tedy jít o náhodné úklidy nebo o pravidelné, kdy k vám domů bude chodit stále ta stejná úklidová firma a bude dělat svou práci, na které budete společně domluveni. Už jste někdy takovou úklidovou pomoc vyzkoušeli?