10 Oct

Odstraňte předsudky v sexu, bude se vám lépe žít


Problémy s erekcí

Za většinu problémů s erekcí mohou u mužů dvě věci – stres a mizerná strava. Co se týče jídelníčku, je poměrně snadné jej změnit k lepšímu, vystačíte s občasnými návštěvami prodejen zdravé výživy, kde nakoupíte potřebné potraviny a dozvíte se, co byste jíst naopak neměli a čemu se vyvarovat. Se stresem to tak snadné nebude, protože stresových vlivů je kolem nás doslova „mraky“.

nevěsta a ženich

Adaptogeny – rádi bychom vám připomněli, že boj se stresem může být vyčerpávající, a zvítězí jen ten, kdo v boji vytrvá a nepřítele nechá pomyslně vyhladovět. Máme tím na mysli například to, že pokud si ohlídáte v krvi optimální hladinu hormonů, aby ty stresové nepřevažovaly, stres se pak jen stěží na vás přichytí. Velkým pomocníkem jsou v tomto směru adaptogenní bylinky, které dělají přesně to, o čem píšeme, tedy nastolují hormonální rovnováhu a pomáhají jak mužům, tak i ženám. Patří sem například Ženšen, Shatavari, Brahmi, Ashwagandha, Maca peruánská, Eleuterokok či Kotvičník zemní. Adaptogeny dovedou zcela nahradit Viagru cenu bez receptu https://www.erectmax.cz/blog/viagra-bez-predpisu-ci-receptu/ a navíc řeší samotnou příčinu problémů.

partneři v přírodě

Stres jsou i předsudky – k největším sexuálním předsudkům patří fetišismus. Měli byste vědět, že chorobný stav je to ale jen tehdy, pokud zájem o fetiš (kalhotky, boty, punčochy) převažuje zájem o živou bytost, které tyto věci patří. Není ale nic špatného na tom, očichávat dámské spodní prádlo, protože vůně potu je ukazatel vhodnosti partnera, jakožto rodiče zdravých dětí, a brání se tím incestním vztahům. Potvrdí vám to každý zkušený sexuolog.

Jak si vlastně představujete sex – někteří partneři prožívají sex pouze genitální koitus, ale to je chyba, respektive je to málo. V sexu byste měli objevit sebe sama a své zrcadlo v druhém partnerovi. Zkoumejte své erotogenní body, věnujte více času předehrám, mazlení, dotekům, něžnosti, laskání jazykem a rty. Dopřejte si například líbání ušních lalůčků a pupíku, je to velmi vzrušující. Velmi účinné je i olizování chodidel, samozřejmě s patřičnou hygienou, aby vám to bylo příjemné.