10 Oct

Domácí koupaliště


Jistě to znáte. Je horko jako v peci. Pot z člověka teče tak, že se může koupat přímo v něm a v krku je sucho jako na Sahaře. S tím se musí, pochopitelně, něco udělat. Žízeň a sucho v hrdle se zažene chlazeným pitím, ale co se zbytkem těla? To by přece také rádo ochlazení. Sednout si do stínu moc nepomáhá. Není špatné, to ne, ale přece jen by to chtělo něco onačejšího.

Takto přemýšlející člověk pak navštíví nějakou veřejnou plovárnu, a tak své tělo odevzdá chladivé vodě. Takový odvážlivec vůbec netuší, do čeho vlezl. On slepě věří údajům, které si plavčík pravděpodobně vycucal z prstu a napsal na povinnou ceduli. Ale v čem plave doopravdy takový člověk netuší.

schůdky do bazénu

Zato doma, ve vlastním bazénu to ví až moc dobře. On sám ví, co si do té vody dal a že je naprosto v pořádku. Takže se může koupat s naprosto klidným a čistým svědomím. V takovém případě se dá přemýšlet už jen nad tím, jak si takové koupání ještě více vylepšit a zpříjemnit. A receptů je hned několik.

Jeden z nich je velmi jednoduchý a dalo by se říci že svým způsobem primitivní. Je to sůl do bazénu. A pozor, není dobrý nápad přestat číst a běžet si do přízemí, kde máte jistě bazén nasypat do něj kilo kuchyňské soli. To vám nějak moc nepomůže. A nejde zde jen o kvantitu.

žebříček do vody

Taková mořská sůl je vynikající věc, a proto se do bazénů také přidává. Není to klasická sůl, jakou máte v kuchyni. Ta je drobátko jiná.

Pokud si i vy chcete své koupání vylepšit, tak neváhejte ani jeden okamžik a ihned si onu sůl objednejte. Pokud nevíte, jakou a v jakém množství, tak to vůbec nevadí, protože tam, kam vás odešle tento článek, tak tam vám poradí s rychlostí blesku a navíc fundovaně. Jsou tam totiž na toto téma odborníci. Vy si jen klikněte na odkaz, který máte o něco výše a už nemusíte nikde jinde nic hledat. Zde si můžete vybrat zboží dle libosti a pak už jen doma počkat, až vám bude doručeno.