15 Apr

Dresy na kolo


Pokud jste vášnivými sportovci, tak také předpokládám, že budete chtít mít kvalitní oblečení. Je logické, že když budou třeba třicetistupňová vedra, že nebudete venku běhat v mikině anebo v nějakém vlněném merino svetru. Pokud se ale bavíme o sportovní módě anebo klidně i merino módě, tak se zkuste podívat na webové stránky c-store.cz. Tam najdete opravdu kvalitní kousky, které stojí za to. Já jsem vášnivá plavkyně a také ráda jezdím na kole. Cyklistika mě baví opravdu hodně dlouho, protože můj nevlastní otec také velice často jezdil na kole. Bohužel potom měl potom velikou nehodu, tak nemůže na jednu nohu došlápnout, takže zatím prý bude alespoň dva roky jenom doma sedět a nebude moct jet na kolo.

Jízda na kole mě baví už dlouho.

Oblíbila jsem si také kvalitní cyklodresy maloja. Maloja dres jsem si také pořídila ze zmíněné webové stránky. Tento maloja dres mi doporučila právě moje kamarádka, která závodně jezdí na kole a cyklistika je prý její srdeční záležitost. Možná tuhle srdeční záležitost a neboli cyklistiku mám právě po své kamarádce, která stále mluví o cyklistice a podobně. To já, když mám sportovat, tak vždycky chci, aby hlavně oblečení bylo příjemné na tělo a také, aby bylo pružné.

Jízda na kole je velice zábavná.

Nemám ráda, když třeba sportuji a potom mám na sobě oblečení, které mě někde dráždí kůži anebo mě někde škrtí. To je potom každý pohyb opravdu velice nepříjemný a potom také bolestivý. Nejhorší je, když si vezmete na nějaký sport opravdu nekvalitní nevyšlapané boty! Doporučuji, že když půjdete někam na túru, tak abyste měli nějaké už alespoň dva měsíce vyšlapané boty, abyste věděli, jak ty boty sedí a abyste věděli, že vás třeba vůbec nikde netlačí, to by potom byla opravdu veliká škoda. Také dbejte na kvalitní oblečení, hlavně aby bylo z prodyšného příjemného sportovního materiálu, také vždycky hleďte na počasí.