14 Oct

Čím se vyznačují Pleaser boty


Udělají z vaší dívky hostesku – znáte film „Probudím se včera“? Filip Blažek v něm cestuje do minulosti a ve firmě, co tuto službu poskytuje, sedí v recepci pohledná dívka, která s ním směřuje po schodech do prvního patra k vedoucímu tohoto projektu. Pan Blažek si samozřejmě nezapomene zálibně prohlížet její krásné dlouhé nohy, obuté v lodičkách na vysokých podpatcích.

Tvůrci tohoto snímku tím v humorné nadsázce naznačili, jak jsou pro muže důležité ženské nohy, a jakou roli také hrají v jejich vnímání sexuality. Nohy však nejsou jen stehna, hýždě a lýtka, ale i chodidla, a právě vysoké podpatky v tom hrají zásadní roli.

dívka na pohovce

Nejsou to boty na horskou túru – nepočítejte s tím, že vaše hosteska s vámi vyrazí v Pleaser botách na výstup do Bystrého sedla pod Furkotským štítem ve Vysokých Tatrách, ona vás chce potěšit svou nebývalou krásou. Vysoký podpatek s platformou sice není určený pro dlouhodobé nošení, ale pro erotické účely poslouží dokonale. Jen si představte, že usedáte na postel a vyzouváte růžový nebo fialový model s transparentní usní, pod níž si prohlédnete nádherně tvarovanou patu, hebké prstíky a pozvednutou podélnou klenbu, která vytváří na chodidlech sexy mostní oblouk.

dívka v křesle

Víte, že chodidla jsou pro muže velmi důležitým erotickým podnětem, a že mnozí se již nemohou dočkat, až boty vyzují a opřou si svůdné nožky o ramena, aby následně svými rty sevřeli dlouhý palec? Mnoho žen vzrušuje, když se jejich partner věnuje bosým nožkám a jemně je masíruje, lze tím dosáhnout i orgasmu, nebo alespoň silného vzrušení v rámci milostné předehry. Chodidla mají tu zvláštní moc, že nám svými nervovými vlákny, jimiž jsou doslova posetá, zprostředkují energetický kontakt s tělesnými meridiány, a že vytvoří z pohlavního styku jedinečný a neopakovatelný zážitek. Každá žena si tento fakt dobře uvědomuje, některá zcela vědomě, jiná prozatím jen podvědomě.