27 Feb

Oblíbená káva a čaj


Já jsem opravdu velká milovnice čaje a kávy. Musím uznat, že kdybych si ráno nedala šálek horké kávy alespoň ve tří set milimetrovém hrnečku, tak bych byla opravdu hodně naštvaná a nešťastná. Jsem na kávě opravdu hodně závislá. Káva a čaj pro mě znamená opravdu hodně. Mám doma několik druhů čajů. Ale také různé druhy káv. Mám nejraději opravdu kávu robustu hodně praženou a silnou a černou kávu. Čaj a kávu zásadně nesladím. Kolikrát mi třeba moje kamarádka řekla, že ona si ji prý do zeleného čaje dává vanilkový cukr a prý někdy také skořicový cukr. Byla jsem docela v šoku, sice ano, je to velice originální nápad, dát vanilkový cukr anebo skořicový cukr do čaje.

Kávu piji denně.

Ale já bych tohle nechtěla. Já miluji kávu a chci si vždycky užít opravdu tu kávovou chuť. A to si právě dopřeji, když si třeba pořídím kávu robustu. A kávu a čaj seženete různě také na internetu. Samozřejmě, že také v klasickém supermarketu anebo potom jsou také různé speciální prodejny, které se specializují pouze jenom na čaj a na kávu anebo třeba jenom na kávu. Já jsem si oblíbila u nás takový obchůdek, kde právě prodávají čaj a kávu. A také jsem si ale už několikrát koupila čaj a kávu na internetu, kde jsou různé speciální webové stránky, kde seženete opravdu netradiční příchutě káv.

Já mám také ráda kávu s mlékem.

Také mám doma kávu, která je s příchutí whisky anebo vaječného koňaku a nebo také kávu s příchutí třešní a višní. Musím uznat, že je to velice originální nápad a mě tohle chutná. Pokaždé, když mám třeba na něco chuť a nechci jíst sladké, abych nepřibrala, tak si dám třeba rumovou kávu a potom třeba si dám ještě třešňovou kávu bez kofeinu. Tohle mám opravdu ráda a myslím si, že nejsem jediná, protože kolikrát vidím, že na internetu je opravdu skoro všechno vyprodané. Pokud i vy máte rádi čaj a kávu, tak neváhejte, protože nejlepší příchutě jsou velice často vyprodané a čeká se dlouho, než se zase naskladní.