9 Feb

Napište nám a my Vám vyrobíme vlastní webovou aplikaci na míru.


Co to jsou webové aplikace na míru?
Pokud si myslíte, že pouze stáhnete WordPress, najdete nějakou strukturu řešení a zaimplementujete si ji do vlastního návrhu, není tomu tak. K tomuto budete potřebovat odborníka, nebo rovnou celý tým. “Webové aplikace na míru” jsou zkrátka aplikace na webu, které jsou vyvinuty tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Jsou navrženy pro vykonávání a plnění daných funkcí a jiných klientsky specifikovaných požadavků. Budou také navrženy tak, aby bylo možno je udržovat v bezproblémovém chodu.

web_apk

Co to bude znamenat pro mě?
Vývoj pro Vás probíhá velmi jednoduše. Pouze si řekneme nějaké specifikace, jak by podle vás měla aplikace vypadat a fungovat a já, nebo můj tým, z tohoto následně navrhneme efektivní řešení a vyhovující architekturu webové aplikace. Čím dříve a přesněji specifikujete vaše požadavky, tím dříve a přesněji bude stanovena výsledná cena, která právě na těchto požadavcích bude záviset. Webové aplikace se například dělí na jednovrstvé a dvouvrstvé či vícevrstvé. Tyto dvě možnosti mají své výhody i nevýhody a také i od nich se bude vyvíjet jejich cena. Až bude vše hotovo a bude náš návrh bude kompletní, dáme aplikaci na míru projít všemi potřebnými testy. Pokud všemi projde a vše bude v pořádku, nasadíme ji do plného a veřejného provozu, který také budu i nadále zabezpečovat a udržovat.

web_apk2

Webová aplikace bude hotová, co potom?
Webové aplikace je třeba provozovat i nadále udržovat. Jejich provoz provoz probíhá na daném webovém serveru. Pokud vaše požadavky budou obsahovat komplikovanější architekturu, je možné, že vaše aplikace bude potřebovat i rozšířenější konfigurace pro správný a bezproblémový běh. Také je potřeba abyste nadále spolupracovali při provozu této aplikace.

Pro více podrobností o webových aplikacích na míru a jejich vývoji se mě neváhejte kontaktovat a nebo navštívit moje webové stránky.
Těšíme se na spolupráci s Vámi. 🙂