19 Nov

Nákupní tašky.


Jaké tašky na nákup běžně používáte? Jsou to klasické igelitové tašky, které seženete ve většině obchodů. Říká se jim také jednorázové tašky. Jsou dva druhy, jeden je v podobě igelitové tašky pevnějšího provedení a druhý je v podobě igelitového sáčku, který je z velmi lehkého a tenkého materiálu. Tento druh igelitového sáčku je opravdu na jedno použití, protože se vám ve většině případů roztrhne o nějaký ostrý roh potravin, které jste nakoupili. Nejsou vhodné ani na příliš velký a těžký nákup.

reklamní tašky s potiskem

Igelitové tašky se jednu dobu používali jako hlavní způsob, jak si domů odnést svůj nákup, ale pak někdo přišel s tím, že to není ekologické a zvyšuje se tím množství plastového odpadu. Tak se spousta obchodních center snažilo vyřešit tento nevhodný způsob a přišli s tašky papírovými. Papírové tašky nejsou špatné, někdy se dají použít i víckrát jak na nákup, tak pak doma na uskladnění kořenové zeleniny nebo brambor a cibule, dále se dá papírová taška použít k samotnému podpalu v kamnech, také je to skvělá věc, kterou můžete použít vícekrát a pak jí dokonale rozložit. Poslední volbou jsou látkové tašky, které vám mohou sloužit opravdu dlouho a nemusíte je mít pouze na potraviny.

reklamní tašky s potiskem

Jejich materiál je pevný a nemůže se vám stát, že by se taška roztrhla, nebo se jí utrhlo ucho. To se většinou u látkových tašek nestává a kde se dají takové tašky sehnat? Je to jednoduché spousta obchodních center i nabízí své vlastní látkové tašky. Říká se jim reklamní tašky s potiskem, kde právě tato taška dělá svému obchodu reklamu. Ovšem ne jen v nákupních obchodech ji seženete, ale i jiné obchody nabízí látkové tašky. Většinou je najdete i v drogeriích a některých obchodech s oblečením. Záleží, jakou reklamu si na své tašce přejete, ale je jich vážně hodně a zamezíte jejím používáním, rozšiřování odpadu a když jí složíte, vleze se vám všude. Není velká v pěkně složeném tvaru. Tak kterou používáte právě vy?