29 Oct

Dárky pro vaše tatínky, dědečky, partnery


Pro muže je občas velmi těžké nakupovat dárky. Někteří se spokojí s málem, ale možná vás už samotné nebaví, kupovat každý rok téměř to samé. Chcete nějakou změnu, něco originálního. Něco, co dotyčnému udělá skutečně radost.

Co tedy darovat svým tatínkům, dědečkům, manželům nebo příteli, abyste je překvapili a zároveň potěšili? Podívejte se na tipy, co jim můžete věnovat pod vánoční stromeček.

Desková hra

Pokud dotyčný má rád deskové hry, tak jsou jasným číslem jedna! Ročně u nás vyjde několik stovek nových her, případně různých doplňků, k již vydaným hrám. Můžete zvolit hru strategickou, logickou, vtipnou nebo vědomostní. Na výběr toho máte opravdu spoustu. A bonusem je, že deskové hry se skvěle balí.

desková hra

Brýle proti modrému světlu

Jestli někdo tráví spoustu času u počítače, a bolí ho oči z neustálého vyzařování modrého světla, na to jsou nejlepší brýle proti modrému světlu. Tyto brýle blokují modré záření, které vychází z monitorů. Ideální je nosit je třeba před spaním, kdy již chceme připravit náš mozek na spaní. Nošení brýlí proti modrému světlu vám může přinést klidnější spánek.

Skládačka

Skvělý způsob, jak strávit volný čas, je s nějakou dobrou skládačkou. Máte na výběr z tolika možností! Krajiny, slavné osobnosti, města, zvířata, scény z filmů. Můžete také zvolit různou obtížnost. Dobrou skládačkou můžete strávit mnoho skvělých odpoledne, potrápit svůj mozek a užít si příjemnou zábavu s rodinou.

skládačka

Přenosný gril

Pokud váš blízký miluje grilování, zamiluje si i přenosný gril. Ten bude moci využít v jakémkoliv ročním období. Budete moci připravovat skvělé grilované pokrmy pro svou rodinu a přátelé kdekoliv budete chtít. Přenosné grily jsou lehké, skladné a snadno je přenesete tam, kam budete zrovna potřebovat. Takže tímto dárkem uděláte radost všem milovníkům dobrého jídla a také vaření.